AED AANBIEDING AUGUSTUS 2019

dooradmin

AED AANBIEDING AUGUSTUS 2019

Van plan een AED aan te schaffen ??? Dan is Augustus 2019 het beste moment om dat te doen !!! MESA geeft namelijk in augustus 100 euro (excl. BTW) korting op de aankoop van een nieuwe AED. De korting geldt voor de onderstaande modellen en is alleen geldig als de factuur in augustus 2019 verstuurd kan worden.

MERK AEDTYPE AEDNORMAALAANBIEDING
ZollAED plus12951195
ZollAED pro23502250
Physio controlLifepak CR 218951785
Physio controlLifepack 100026401540
Cardiac SciencePowerheart G517951695
PhilipsHeartstart HS 111891089
  • Prijzen excl. 9% BTW
  • De aanbieding is alleen geldig in Augustus 2019
  • Andere merken en typen AED’s op aanvraag : KLIK HIER

Over de auteur

admin administrator