Tag archief AED

dooradmin

Wordt burgerhulpverlener !

Al eerder hebben we uw aandacht gevraagd voor het aanmelden als burgerhulpverlener. Met dit berichtje willen we daar opnieuw de aandacht op verstigen.

Een burgerhulpverlener is een burger met een certificaat om te mogen en kunnen reanimeren. Met een geldig EHBO, BHV of Reanimatie certificaat kunt u zich inschrijven op de website van hartslag.nu. Na uw inschrijving wordt u direct opgeroepen zodra er zich in uw omgeving (woonadres of gebaseerd op uw GPS locatie) een 112 melding voordoet van een reanimatie. U ontvangt de oproep door middel van een push bericht of sms op uw mobiele telefoon. In dit bericht wordt u verzocht ter plaatste te gaan en te starten met de reanimatie. Ook kan het zijn dat u een bericht ontvangt om eerst een AED op te halen en daarna ter plaatste te gaan. Door het netwerk te vergroten kan de hulp voor iemand met een hartstilstand eerder beginnen en nemen de overlevingskansen enorm toe ! De keten van overleven wordt door uw inzet nog sterker !!!!

De keten van overleven uit de richtlijnen van de NRR

Sinds vandaag is het mogelijk om bij het aanmelden te kiezen voor MESA als opleidingsinstituut. Eerder moest u nog kiezen voor ‘overig’. Aanmelden als burgerhulpverlener kunt u doen door op deze link te klikken : KLIK HIER. Volg de stappen en zorg ervoor dat u vandaag nog inzetbaar bent !

Bent u nog niet in het bezit zijn van een geldig reanimatie- EHBO- of BHV certificaat? Dan bent u bij ons aan uiteraard aan het juiste adres om een op maat gemaakte training te volgen. Onze training zijn vooral praktijk gericht en kunnen op locatie worden gegeven door onze ervaren en uit de praktijk afkomstige docenten en instructeurs !

Klik op een van deze linken voor meer informatie over onze EHBO-, REANIMATIE- of BHV TRAININGEN

dooradmin

AED AANBIEDING AUGUSTUS 2019

Van plan een AED aan te schaffen ??? Dan is Augustus 2019 het beste moment om dat te doen !!! MESA geeft namelijk in augustus 100 euro (excl. BTW) korting op de aankoop van een nieuwe AED. De korting geldt voor de onderstaande modellen en is alleen geldig als de factuur in augustus 2019 verstuurd kan worden.

MERK AEDTYPE AEDNORMAALAANBIEDING
ZollAED plus12951195
ZollAED pro23502250
Physio controlLifepak CR 218951785
Physio controlLifepack 100026401540
Cardiac SciencePowerheart G517951695
PhilipsHeartstart HS 111891089
  • Prijzen excl. 9% BTW
  • De aanbieding is alleen geldig in Augustus 2019
  • Andere merken en typen AED’s op aanvraag : KLIK HIER

dooradmin

ZOLL neemt Cardiac Science over

Op 11 juni 2019 hebben Zoll en Cardiac Science laten weten dat Zoll Cardiac Science heeft overgenomen. Beide bedrijven zien het samengaan als logische stap vooruit en een samenwerking waarmee nog meer levens gered kunnen worden.

Vooralsnog blijven beide merken, AED’s en technologie naast elkaar bestaan.

Het volledige artikel kan je hier vinden : KLIK HIER

dooradmin

Vervangende AED Electroden

Sinds januari 2018 worden de kosten van vervangende electroden en batterijen van een AED, na een daadwerkelijke reanimatie inzet, vergoed. Op de site van Ambulancezorg Nederland staat uitgelegd welke kosten wel en niet vergoed worden. De vergoeding komt uit het basispakket van de zorgverzekeraar van het slachtoffer. Dat betekend dat u in een voorkomende situatie geen kosten heeft aan de inzet van uw AED. Deze regeling geldt voor alle NIET-zorginstellingen in Nederland.

Om het declareren van deze kosten voor u gemakkelijk te houden kunt u gewoon bij MESA aankloppen. Wij zorgen ervoor dat uw AED binnen de kortste keren weer inzetbaar is door nieuwe elektroden te leveren, de levertijd is meestal 1 werkdag.

Heeft u een service certificaat bij MESA voor uw AED ? Dan krijgt u ook nog een vervangende AED zolang de electroden en/of batterijen niet voorradig zijn. Zo blijft uw AED altijd inzetbaar.
Voor het jaarlijkse onderhoud van uw AED kunt u bij MESA een service certificaat afsluiten. Naast de jaarlijkse controle onderhouden wij de AED voor u. U heeft er geen omkijken naar. Mochten er zich problemen voor doen, kunt u altijd onze 24/7 bereikbare alarmlijn bellen. Als u Interesse heeft in ons service certificaat klik dan HIER en vraag naar onze mogelijkheden voor uw AED !

dooradmin

Zorg voor onderhoud van uw AED !

Als wij uw AED onderhouden, weet u zeker dat uw AED altijd beschikbaar is op dat ene cruciale moment !

dooradmin

Bent u nog geen burgerhulpverlener ?

Volg bij MESA een EHBO, BHV of REANIMATIE cursus en u kunt zich direct aanmelden als burgerhulpverlener !

dooradmin

AED ALARM LIJN : 071 – 2032434

24 uur per dag direct hulp bij storingen of na de inzet van een AED
(Ook als deze niet via ons is aangekocht !)

dooradmin

Wilt u een AED aanschaffen ?

Wij geven u een onafhankelijk advies voor de beste AED voor uw bedrijf of vereniging