Tag archief AED

dooradmin

AED AANBIEDING AUGUSTUS 2019

Van plan een AED aan te schaffen ??? Dan is Augustus 2019 het beste moment om dat te doen !!! MESA geeft namelijk in augustus 100 euro (excl. BTW) korting op de aankoop van een nieuwe AED. De korting geldt voor de onderstaande modellen en is alleen geldig als de factuur in augustus 2019 verstuurd kan worden.

MERK AEDTYPE AEDNORMAALAANBIEDING
ZollAED plus12951195
ZollAED pro23502250
Physio controlLifepak CR 218951785
Physio controlLifepack 100026401540
Cardiac SciencePowerheart G517951695
PhilipsHeartstart HS 111891089
  • Prijzen excl. 9% BTW
  • De aanbieding is alleen geldig in Augustus 2019
  • Andere merken en typen AED’s op aanvraag : KLIK HIER

dooradmin

ZOLL neemt Cardiac Science over

Op 11 juni 2019 hebben Zoll en Cardiac Science laten weten dat Zoll Cardiac Science heeft overgenomen. Beide bedrijven zien het samengaan als logische stap vooruit en een samenwerking waarmee nog meer levens gered kunnen worden.

Vooralsnog blijven beide merken, AED’s en technologie naast elkaar bestaan.

Het volledige artikel kan je hier vinden : KLIK HIER

dooradmin

Vervangende AED Electroden

Sinds januari 2018 worden de kosten van vervangende electroden en batterijen van een AED, na een reanimatie inzet, vergoed. De vergoeding komt uit het basispakket van de zorgverzekeraar van het slachtoffer. Dat betekend dat u in een voorkomende situatie geen kosten heeft aan de inzet van uw AED. Deze regeling geldt voor alle NIET-zorginstellingen in Nederland.

Om het declareren van deze kosten voor u gemakkelijk te houden kunt u gewoon bij MESA aankloppen. Wij zorgen ervoor dat uw AED binnen de kortste keren weer inzetbaar is.

Heeft u een service certificaat bij MESA voor uw AED ? Dan krijgt u ook nog een vervangende AED zolang de electroden en/of batterijen niet voorradig zijn. Zo blijft uw AED altijd inzetbaar.

dooradmin

Zorg voor onderhoud van uw AED !

Als wij uw AED onderhouden, weet u zeker dat uw AED altijd beschikbaar is op dat ene cruciale moment !

dooradmin

Bent u nog geen burgerhulpverlener ?

Volg bij MESA een EHBO, BHV of REANIMATIE cursus en u kunt zich direct aanmelden als burgerhulpverlener !

dooradmin

AED ALARM LIJN : 071 – 2032434

24 uur per dag direct hulp bij storingen of na de inzet van een AED
(Ook als deze niet via ons is aangekocht !)

dooradmin

Wilt u een AED aanschaffen ?

Wij geven u een onafhankelijk advies voor de beste AED voor uw bedrijf of vereniging